Slidinėkite vienuose geriausių kurortų Austrijoje ir Italijoje

Siūlome „viskas įskaičiuota“ slidinėjimo paketus.

 
 
 

Į paketo kainą įskaičiuota:

  • tiesioginis skrydis;
  • registruotas ir rankinis bagažas;
  • atvežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal;
  • viešbutis (apartamentai/pensionatas) su jūsų pasirinktu maitinimu;
  • grupę lydinčio asmens konsultacija (gausite daug naudingos informacijos bei jausitės saugesni);
  • ekskursijų pasirinkimas, kad laisvą dieną praleistumėte turiningai (už papildomą mokestį).
  • galimybė iš anksto autobuse įsigyti slidinėjimo kurorto ski – pass.
 

* Galioja tik skrydžiams į Austrijos Klagenfurto, Zalcburgo ir Italijos Veronos oro uostus bei tik įsigyjant pilną kelionės paketą t. y. apgyvendinimą, skrydžius ir pervežimus.

Slidinėjimo atostogos pagal kiekvieno norus
Slidinėjimas su vaikais
Slidinėjimas su vaikais
VIP Slidinėjimas
VIP Slidinėjimas
Slidinėjimas grupėms
Slidinėjimas grupėms
Slidinėjimo atostogų apartamentai
Slidinėjimo atostogų apartamentai
Geriausi slidinėjimo kurortai
Geriausi slidinėjimo kurortai
Pigiausi slidinėjimo kurortai
Pigiausi slidinėjimo kurortai
Populiariausi AUSTRIJOS slidinėjimo regionai
Tirolis
Tirolis
Aukščiausių Europos kalnų žemė. Čia daugiau kaip 500 kalnų viršūnių, kurios aukštesnės nei 3000 m, o šaltį saugo įspūdingas skaičius ledynų. Vasarą šį regioną dievina žygeiviai, o žiemą jis virsta slidinėjimo centru. Per 80 slidinėjimui parengtų zonų jungia modernios keltuvų sistemos, o mokytis kviečia net 300 slidinėjimo mokyklų, beje, skirtų ne tik pradedantiesiems, bet ir profesionalams.
• Soelden
• Mayrhofen Zillertal
Ostirolis
Ostirolis
Dėl Dolomitinių Alpių peizažo, tokio įprasto Italijai ir kiek netikėto Austrijai, bei didelės pramogų gausos patiks net ir tiems, kurie į kalnus vyksta ne tik slidinėti. Trasos čia sutvarkytos ir prižiūrimos nepriekaištingai, jos gana nesudėtingos, tad čia mielai slidinėja šeimos su vaikais bei pradedantieji slidininkai.
• Matrei – Kals
• Lienz
Zalcburgas
Zalcburgas
Zalcburgo žemė atveria kelius link dangun šaunančių kalnų. Alpės prasideda čia, puikiai įrengtuose ir nuostabia gamta apdovanotuose Zalcburgo regiono kurortuose: unikalūs ir kalnų miesteliai su savita medine architektūra bei labai sportiška dvasia kviečia visų lygių slidininkus ir snieglentininkus, o ypač šeimas su vaikais.
• Zell em see – Kaprun
• Saalbach – Hinterlem
• Bad Gastein – Bad Hofgastein
Populiariausius ITALIJOS slidinėjimo kurortai
Madona di Kampiljo
Madona di Kampiljo

Madonna di Campiglio – Dolomiti di Brenta kalnuose, tarp Presanelos ir Adamelo ledynų įrengtos nuostabios trasos su kvapą gniaužiančiais vaizdais. Trasos įvairios ir pritaikytos visų slidininkų poreikiams, o labiausiai čia džiugina išties didžiulis, milžiniškas sniego parkas „Ursus”. Su vienu „ski-pasu“ čiuožinėti galėsite ne tik vietinėje slidinėjimo zonoje. Vakarais lauks elegantiškas miestelis su parduotuvėmis, restoranais, kokteilių barais ir diskotekomis.
Sela Ronda
Sela Ronda

Sella Ronda – „žiemos karuselė“. Galima vienoje ir toje pačioje trasoje tobulinti slidinėjimo techniką, galima trasomis keliauti iš vieno slėnio į kitą ir grįžti atgal arba čiuožti smagų trasų ratuką, o tiksliau du, nes čiuožiant į skirtingas puses (prieš arba palei laikrodžio rodyklę) laukia skirtingos trasos.
• Val di Fassa regionas
• Val Gardena regionas
Kronplacas
Kronplacas

Kronplatz – dar gana jaunas, tačiau ambicingas slidinėjimo regionas. Čia nuo pradedančiųjų iki patyrusiųjų slidininkų turės galimybę pasirinkti trasas pagal savo norus ir sugebėjimus. Regione taip pat yra trasų lygumų slidininkams, vaikų darželiai patiems mažiausiems kalnų lankytojams, naktinių trasų. Snieglentininkams Kronplaco kalne įrengtas modernus „Plan de Corones” sniego parkas, o vos 20 km nuo Kronplaco – Alta Badios slėnis, iš kurio galima patekti į „Sella Ronda” regioną.
Alpe Kimbra
Alpe Kimbra

Alpe Cimbra – kalnų slidinėjimo regionas, įsikūręs šiaurės rytinėje Italijos dalyje, Trentino regione. Puikiai išvystyta infrastruktūra tinka visos šeimos aktyviam poilsiui. Daugiausia yra mėlynųjų trasų, puikiai tinkančių tik besimokantiems slidinėjimo technikos. Čempioniško adrenalino galima pagaudyti Agonistica, Salizzona, Rivetta, Avez del Prinzep trasose. Visi nusileidimai puikiai pritaikyti ne tik slidžių, bet ir snieglenčių mėgėjams. Snieglentininkų dar laukia ir sniego parkas.
Livinjas
Livinjas

Livigno – tai vienas iš didžiausių kalnų slidinėjimo kurortų Italijos Dolomitinėse Alpėse. Slidinėjimo trasos prasideda 2800 m aukštyje ir leidžiasi žemyn dviem šlaitais – Carosello ir Motollino, abiejuose įrengti ir sniego parkai triukų mėgėjams. Livinją patys italai vadina vienu linksmiausių ir pigiausių kurortų. Miestelis yra „duty free“ zona, tad čia veikia daugiau nei keli šimtai neapmokestinamų prekių parduotuvių, o linksmybes garantuoja daugybė barų, restoranų ir diskotekų.
Bormijus
Bormijus

Bormio – vienas iš Alta Valtelina regiono kurortų, kuris yra laikomas vienas prestižiškiausių slidinėjimo kurortų Italijoje ir garsėja be galo gražiais peizažais. Kurortas sudarytas iš trijų skirtingų slidinėjimo zonų, kurios gali pasiūlyti gerą laiką pradedantiesiems bei ekstremalaus slidinėjimo mėgėjams. Bormio – ne tik slidinėjimo, bet ir terminis kurortas savo gydomaisiais šaltiniais garsėjęs jau senosios Romos laikais.
Slidinėjimo pasaulio naujienos ir patarimai
„ZellamseeXpress“ projektas
Zell am See 2019 m. gruodžio mėnėsį užbaigia ambicingą projektą, kurio pagalba Zell am See ir Skicircus slidinėjimo zona (Saalbach-Hinterglemm - Leogang) taps viena didelė slidinėjimo zona ir turės daugiau nei 300 km trasų.
Bus pasiūlytas naujas ski - pass, kuris leis slidinėti abejose zonose. Kurortai susijungs per Viehhofen miestelį, į kurį galima nusileisti viena iš Skicircus slidinėjimo kurorto trasų.
Su visa šeima į kalnus
Nasfeldo (Nassfeld) slidinėjimo kurortas kviečia atvykti slidinėti su savo mažaisiais, nes ski – pass vaikui iki 9 metų (imtinai) yra visiškai nemokamas!
Puikus pasirinkimas šeimos
KIRCHLEITN FERIENDORF KLEINWILD 4* – idiliškas viešbučių kaimas, įsikūręs netoli slidinėjimo keltuvo ir slidinėjimo mokyklos. Idealus variantas šeimyniniam poilsiui. Mes turime specialų pasiūlymą jums – vaikai iki 9 metų (imtinai) gyvena nemokamai!
Rimčiausia Austrijos nusileidimo trasa
„Harakiri“ – taip vadinasi stačiausia Austrijoje ženklinta nusileidimo trasa. Plati ir stati nusileidimo trasa su nuolaidžiu išvažiavimu tęsiasi apie 1500 metrų. Ištroškusiems ekstremalių pojūčių tai gali būti tikra pramoga ir iššūkis.
Slidinėkite Andoroje
Andorai gamta nepagailėjo grožybių – įspūdingų viršukalnių, plačių slėnių, kalnų ežerų ir gydomųjų mineralinių bei terminių šaltinių. Šiuo turtu šalis dosniai dalijasi su visais svečiais, čia mėgstančiais leisti žiemos atostogas ant slidžių bei snieglenčių.
Iš Kaprun miestelio tiesiai į ledyną
Kaprun-Maiskogel-Kitzsteinhorn.
Naujų keltuvų pagalba bus galima tiesiai iš Kapruno miestelio keltis į Maiskogel ir iš ten iki Langwiedboden, o tada tiesiai į Kitzsteinhorn ledyno slidinėjimo kurortą!
Slidinėjimo įrangos gabenimas
Nuo 2019 m. lapkričio 1 d. taikomi tokie įrangos gabenimo įkainiai:
Zalcburgas ir Verona
Perkant tiek lėktuvo bilietus, tiek pilną kelionės paketą: Slidinėjimo įrangos gabenimas į abi puses – 60 Eur Slidinėjimo įrangos gabenimas į vieną pusę – 30 Eur

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku