Pervežimai

Turistų sutikimas Minsko oro uoste

Turistus, atskridusius reguliariais reisais į Minską, po muitinės ir pasų kontrolės patikros, atvykimo salėje pasitinka rusakalbis vairuotojas/asistentas su TEZ TOUR arba turisto vardine lentele – tai gali būti gidas su kompanijos uniforma (geltona striukė su logotipu), arba vairuotojas (be uniformos). Jeigu dėl kokių nors priežasčių turistai nesusitiko su vairuotoju, būtina kreiptis į TEZ TOUR ofisą telefonu, nurodytu kelialapyje (vaučeryje).

Pervežančioje transporto priemonėje turistams įteikiami informaciniai laiškai su grupinių ir individualių ekskursijų aprašymais, miesto žemėlapiu, nuolaidų kuponais, ofiso koordinatėmis ir «karštos linijos» telefono numeriais. Užsisakyti ekskursijas, bilietus į koncertus, muziejus, vertėjo paslaugas galima tiek transporte, tiek pas TEZ TOUR kompanijos gidą, tiek ir telefonu, nurodytu informaciniame laiške.

Visiems atskrendantiems turistams teikiamas individualus transportas (lengvasis automobilis arba autobusas grupėms), kuris numatomas keliauti griežtai į vieną viešbutį be galimybės vežti kitus turistus, bei nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

* TEZ TOUR kompanija neatsako už transporto priemonėje paliktus daiktus.

Turistų išvykimo procesas

  • Dieną iki išvykimo informacinėje TEZ TOUR knygoje, esančioje viešbučio registratūroje, bus pateikta informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką. Tuo atveju, jeigu turistai nerado informacinės knygos arba informacijos apie savo reisą, būtina kreiptis į registratūros darbuotoją viešbutyje, į gidą, aptarnaujantį šį viešbutį, arba paskambinti «karštos linijos» telefonu. Išvykimo iš viešbučio laiką numato apskaičiuojant atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2-2,5 valandoms iki skrydžio.
  • Išvykimo dieną, nustatytu laiku, prie viešbučio atvyksta transportas be lydinčiojo TEZ TOUR atstovo. Jeigu turistas laiku neišėjo prie jį pervežančio transporto, tai vairuotojas jo laukia apie 5-15 minučių. Pavėlavę turistai į oro uostą vyksta savarankiškai.
  • Atvykę į oro uostą turistai praeina muitinės ir pasų kontrolės patikras, bei registruojasi į skrydį. Iškilus klausimams, būtina kreiptis į TEZ TOUR kompanijos atstovą oro uoste arba į informaciją.
  • Dėmesio! Į lėktuvą laipinimas prasideda likus 40 minučių iki nurodyto skrydžio laiko. Kad įliptų į savo lėktuvą, turistai privalo prieiti prie jų bilietuose nurodytų vartų numerio (GATE).

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku