Ekskursijos Egipte

Ekskursijų kainos Egipte:

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

2. Ekskursijų programa ir kainos Šarm Aš Šeicho regione (nurodytos kainos yra preliminarios)

Dėmesio!

Laivas su stikliniu dugnu (iš Šarm El Šeicho)

Plaukdami laivu su stikliniu dugnu galėsite susipažinti su Raudonosios jūros augmenijos ir gyvūnijos turtais bei paslaptimis ! Jūs galėsite stebėti būrius plaukiojančių spalvingų žuvyčių, pamatysite įstabaus grožio ir įvairiausių spalvų bei formų koralus.

Tik spėk grožėtis ir fotografuoti. Tad nepamirškite fotoaparato!

Jeruzalė (iš Šarm El Šeicho)

Siūlome apsilankyti Amžinajame mieste. Jis paliks Jums neišdildomus įspūdžius.

Kiekviena istorinė vieta, kurią aplankysite šios ekskursijos metu, yra susijusi su tūkstančio senumo istoriniais įvykiais.

Ekskursijos metu apsilankysite:

• Alyvų kalne ir Getsemanės soduose, iš kurių atsiveria kvapą užimantys vaizdai į Jeruzalės miestą, Šventyklos kalną, Omaro mečete, kuri dar vadinama kupolu ant kalno; 
• Prie Raudų sienos, kuri yra labiausiai lankoma ir garbinama vieta žydiškoje miesto dalyje. Prie sienos suplūsta minios tikinčiųjų ir turistų;
• „ Via Dolorosa“ , kuris dar vadinamas Kančių arba Kryžiaus keliu. Kelias eina per musulmoniškąją ir krikščioniškąją miesto dalis ir baigiasi prie Jėzaus Kristaus kapo bažnyčios. Kristaus kapo bažnyčia stovi toje vietoje, kur buvo nukryžiuotas, palaidotas bei vėliau  prisikėlė Jėzus Kristus.
• Beatliejuje. Turistai galės aplankyti bažnyčioje, kurioje gimė Jėzus Kristus. Ši bažnyčia yra viena seniausių iki šiol veikiančių bažnyčių pasaulyje. Ji stovi toje vietoje, kur gimė Kristus. Bažnyčia yra garbinama tiek krikščionių, tiek islamo tikėjimo pasekėjų.

Mozės kalnas (iš Šarm El Šeicho)

Mozės kalnas Biblijoje dar vadinamas  „Dievo kalnu“. Jo aukštis siekia 2285 metrų virš jūros lygio. Pasak Senojo Testamento, Mozė ant šio kalno iš Dievo gavo 10 įsakymų, kurie buvo skirti jo tautai.

Kalno viršūnę pasiekti galima dviem keliais – trumpesniuoju, susidedančiu iš 3750 laiptelių. kuriuos uolose iškalė vienuoliai. Šis kelias yra trumpesnis, bet sudėtingesnis. Kitas kelias - XIX a. nutiestas lengvesnis, bet ilgesnis. Jis dar vadinamas „kupranugarių“ keliu. Pasirinkus šią ekskursiją Jūsų laukia nepakarojamo grožio saulėtekis kalnuose.

Ant Mozės kalno viršūnės stovi Šv. Trejybės koplyčia, kuri skirta Šventajai trejybei. Į šiaurę nuo koplyčios yra urvas kuriame apsireiškė Dievas.

Nuo kalno viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Vaizdai yra verti to, kad ryžtumėtės daug jėgų ir pastangų pareikalausiančiam kopimui į  Mozės kalną. Ypatingai gražus čia saulėtekis. Tikima, kad kiekvienam, kuris iki aušros pasieks kalno viršūnę, bus atleistos visos nuodėmės. 

Ši ekskursija neįprasta tuo, kad kopimas į kalną parsideda apie trečią valandą nakties. Tad prieš kelionę gerai išsimiegokite.

Būtinai avėkite patogią ir lengvą avalynę. Taip pat pasiimkite su savimi šiltų rūbų (megztinį, kelnes, kojines, kepurę), nes 2285 metrų aukštyje yra pakankamai šalta – geriausiu atveju apie 5-8 laipsnius šilumos. Daiktus susidėkite į patogią kuprinę ir būtinai pasiimkite vandens.

Šv. Kotrynos vienuolynas (iš Šarm El Šeicho)

Šv. Kotrynos vienuolynas yra pačiame Sinajaus dykumos centre, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje, valdant imperatoriui Justinianui (527–565 m.). Tai seniausias pasaulyje veikiantis pravoslavų vienuolynas. Ši vienuolyną globojo pranašas Mohamedas, arabų kalifai, turkų sultonai ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas, todėl šis vienuolynas nė karto nebuvo sugriautas ar užgrobtas.

Vienuolyno pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę Šv. Kotryną. Šv.Kotryna  gyveno Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Imperatorius Maksimiljanas  įsakė  Kotryną nukirsdinti. Kaip byloja legenda, po kankinančios mirties angelai šventosios kūną nunešė į Sinajaus kalną. Praėjus keliems šimtmečiams šventosios palaikus rado vienuoliai. Vienuoliai palaikus pernešė į vienuolyną, kuris buvo pavadintas jos vardu.

Šv. Kotrynos vienuolynas yra piligrimų traukos centras. Čia yra daug ikonų, varpų, bažnytinių reikmenų ir senovinių rankraščių. Vienuolyno teritorijoje auga erškėtis - krūmas, kurio ugnies liepsnoje Dievas pirmą kartą apsireiškė pranašui Mozei ir liepė Mozei išvesti Izraelio sūnus iš Egipto nelaisvės.

Ir visai nesvarbu kokią Jūs išpažįstate religiją, ar tikite tuo, ką skelbia Biblija, nes būtent čia Jūs galėsite prisiliesti prie krikščionybės istorijos ištakų.

Daivingas – nardymas su akvalangu (iš Šarm El Šeicho)

Raudonoji jūra yra unikali. Visų pirma todėl, kad Raudonoji jūra yra viena iš sūriausių visame pasaulyje. Dar viena jos unikalumo ypatybė yra ta, kad ši jūra yra viena iš švariausių ir viena iš šilčiausių jūrų. Be to Raudonosios jūros ypatingai gausus povandeninis pasaulis neturi varžovų. Tiesiog nesurasite geresnės vietos nardymui su akvalangu ! Norite išmėginti nardymą? Mes Jums padėsime. Panirimas į jūros gelmes Jums bus lengvas ir įspūdingas. Net  jei Jūs nė karto nesate bandęs nardymo su akvalangu. Baigus nardymo kursus suteikiamas sertifikatas.

Nardymas su akvalangu vyks nuo laivo denio. Čia Jums duos visą reikalingą nardymo įrangą, skirtą panerti į jūros gelmes. Kartu su patyrusiu instruktoriumi Jūs pamatysite neįtikėtino grožio koralinius rifus ir Raudonosios jūros augmeniją bei gyvūniją.

Nardymas vyksta dešimties metrų gylyje. Tai neapsakomas pojūtis. Tai verta išbandyti bent vieną kartą savo gyvenime.

Rūmai ,,1000 ir 1 naktis“ (iš Šarm El Šeicho)

Pasinerkite į autentišką  Rytų atmosferą! Jūsų lauks kerintis kostiumų šou, kurio metu Jums papasakos apie tūkstantmetę Egipto šalies istoriją, prasidedančią faraonų laikais ir besitęsiančią iki mūsų dienų. Pasakiškuose rūmuose pasijusite pačiais brangiais svečiais. ,,Tūkstančio ir vienos nakties“ legendos ir mitai atgys jums prieš akis, tarsi pamojus burtų lazdele, tiesiog Jūsų akyse.

Daugybėje suvenyrinių parduotuvių tikrai rasite Jums patinkančių suvenyrų, kurie grįžus namo primins Jums neužmirštamas akimirkas, kurias patyrėte Egipte.

Vandens pramogų parkas ,,Albatros“ (iš Šarm El Šeicho)

„Albatros“ vandens parkas - tikra stebuklų šalis. Čia bet kokio amžiaus žmonės galės puikiai  praleisti laiką. Atrakcionai, vandens nusileidimo kalneliai, baseinai ir barai- visa tai skirta Jums, kad čia linksmai ir nepakartojamai praleistumėte dieną. Apsilankę vandens parke patirsite daug gerų emocijų ir daug smagių atsiminimų.

Kairas ir Aleksandrija (iš Šarm El Šeicho)

Ekskursijos pirmosios dienos programa sutampa su ekskursijos „Kairas“ programa. Pasibaigus ekskursijai Jus apgyvendins penkių žvaigždučių viešbutyje. Vakare Jūsų laukia pramoginis kruizas garlaiviu Nilo upe su vakariene ir folklorine programa. Kitą dieną, anksti ryte, išvykstate į Aleksandriją.

Aleksandrija – antras pagal gyventojų skaičių miestas Egipte. Čia Jūs aplankysite įstabaus grožio Montazo dvaro parką, senovės romėnų amfiteatrą, katakombas bei pamatysite Pompėjaus koloną. Turėsite galimybę aplankyti citadelę, kuri buvo pastatyta iš Aleksandrijos švyturio lieknų. Aleksandrijos švyturys - vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Apsilankysite naujai atstatytoje Aleksandrijos bibliotekoje.

Ekskursija į Petrą (Jordanija) (iš Šarm El Šeicho)

Tai rožinės ir raudonos spalvos miestas, įsikūręs slėnyje, esančiame tarp Akabo įlankos ir Negyvosios jūros. Petros miestas yra vienas iš pasaulio stebuklų. Jis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Miestas sužavi kiekvieną į jį atvykusį. Petra patenka į dešimtuką pačių lankomiausių pasaulio vietų. Čia buvo filmuojamas filmas "Indianos Džounso nuotykiai". Šis Jordanijos miestas slepia daugybę mįslių apie čia gyvenusią nabatėjų gentį. Iki šiol mokslininkai negali atsakyti į klausimą ar Petra buvo miestas. O gal Petra buvo didžiulis nekropolis, iškaltas rausvose uolose, 900 metrų aukštyje virš jūros lygio.

Iki paslaptingo miesto atplauksite keltu. Jūsų laukia turtinga ekskursija. Turėsite galimybę pajodinėti  arkliais po vaizdingą slėnį, plytintį tarp Akabos įlakos ir Negyvosios jūros. Vaizdingame slėnyje gausu uolų ir tarpeklių. Petrą apsieksite eidami pasakiško grožio kanjonu. Kanjono pabaigoje prieš akis Jums kaip iš rūko išnirs Petra. Petra- tai raudonoji dykumų rožė. Atvykę į Petrą aplankysite senovės teatrą ir vienuolyną. Jus tikrai nustebins ir pakerės šis senovės miestas, daugybė laiptuotų takų. Patikėkite, įspūdžiai iš „raudona dykumų rože“ vadinamo miesto išliks visam gyvenimui. Nepraleiskite progos aplankyti šį miestą!

Draustinis Abu-Galum (iš Šarm El Šeicho)

Tai viena įdomiausių ir turiningiausių ekskursijų! Ekskursijos metu džipais galėsite pasivažinėti po dykumą, taip pat turėsite galimybę jūros pakrante pajodinėti kupranugariais. Kupranugariai dar vadinami „dykumų laivais“ . Vėliau vyksite į „Mėlyną skylę“. Šią vietą dievina nardytojai. Čia galima pasigrožėti vienu iš nuostabiausių koralinių rifų. Vėliau Jūsų laukia pietūs ant jūros kranto.

Kiekvienas Abu-Galum draustinio lopinėlis yra nepakartojamo grožio povandeninio pasaulio ir Akabos įlankos kraštovaizdžio derinys. Draustinyje rasite daug retų veislių žuvų bei moliuskų. Abu-Galumo paplūdimiai tęsiasi kelis kilometrus. Įspūdingas ir pakrantės gamtovaizdis: aukšti kalnai, siauri slėniai, daugybė šaltinių, čia iš šaltinių teka krištolinio skaidrumo ledinis vanduo. Nuostabiausia tai, kad Abu-Galum draustinyje auga daugiau nei šimtas retų augalų. Ir kai kurie iš šių retų augalų auga tik čia, Abu-Galum draustinyje.  

Tirano sala (iš Šarm El Šeicho)

Į Tirano salą vyksite kateriu. Tirano sala laikoma viena iš vaizdingiausių vietų giluminiam ir paviršiniam nardymui. Nepaprasto grožio  povandeninis pasaulis nepaliks abejingų. Jei pasiseks, tai pamatysite delfinų būrį, kuris pradžiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų vaikus. 

Būkite atsargūs! Raudonojoje jūroje geriau nieko neliesti rankomis!

Laikas prabėgs nepastebimai ir laive Jūsų lauks paruošti pietūs.

Delfinariumas (iš Šarm El Šeicho)

Jūs turite vaikų ir dar nebuvote delfinariume?  Vadinasi praleidote svarbiausią dalyką. Pažintis su paslaptingu delfinų pasauliu suteiks visai šeimai daug džiaugsmo, kurio neįmanoma perteikti žodžiais. Delfinų atliekami triukai yra neįtikėtini. Nežinia kas gaus daugiau malonumo: ar vaikai, kurių visas dėmesys bus nukreiptas į šou, ar suaugę, kurie gali įvertinti gyvūnų protą ir grožį. Nustebsite kokiu greičiu plaukia delfinai, koks stiprus yra trenerio ryšys su besišypsančiais delfinais, kurie nepraleidžia progos aptaškyti arčiausiai sėdinčių žiūrovų vandeniu.

Norite paplaukioti su delfinais? Jūs turite galimybę užsisakyti tokią paslaugą. Pasiplaukiojimo su delfinais metu patirsite didžiulę laimę. Pažvelgsite į paslaptingą ir patrauklų šių gyvūnų pasaulį. Būvimas šalia delfinų kiekvienam žmogui suteikia daug džiaugsmo, gerą nuotaiką ir energijos antplūdį. Įdomus faktas, kad nė vienas delfinas niekada nebuvo užpuolęs žmonių. Delfinai yra draugiški ir puikiai sutaria su žmonėmis.

Motociklų safaris (iš Šarm El Šeicho)

Ekskursijos metu ketrurračiais motociklais vyksite į svečius pas vietinius gyventojus – beduinus. Keturračiais motociklais keliausite po dykumą. Smagiausia tai, kad keturratį vairuosite Jūs pats! Pasivažinėję vaizdingomis smėlio kopomis trumpam poilsiui sustosite beduinų kaime. Beduinai - tai vietiniai gyventojai, kurie gyvena klajoklių gyvenimą.

Luksoras (Tėbai) (iš Šarm El Šeicho)

XVIII a. pabaigoje Napoleono Bonaparto armijos kariai besikeldami aukštyn Nilu rado didingus senovinių šventyklų griuvėsius. Jie buvo nepanašūs į šventyklas, kurias europiečiai buvo radę anksčiau.

Luksoras — tai miestas-muziejus po atviru dangumi, būtent čia buvo Senovės Egipto civilizacijos sostinė – Tėbai. Šiandiena čia rasite didžiąją dalį Senovės Egipto kultūrinio paveldo. Luksore aplankysite Luksoro ir Karnako šventyklas. Šios šventyklos yra seniausi maldos namai pasaulyje. Tris kilometrus besitęsianti sfinksų alėja jungia šias šventyklas. Tyrimais patvirtinta, kad Karnako šventykla buvo pastatyta maždaug prieš 5 tūkstantmečius metų. Nepraleiskite galimybės prisiliesti prie žmonijos istorijos ištakų!

Nilas skiria miestą į dvi dalis: vakarinį miestą — „mirusiųjų“ ir rytinį — „gyvųjų miestą“. Vakarinėje dalyje aplankysite Memnono kolosus, Karalių slėnį, karalienės Hačepsutos šventyklą. Trumpam užsuskite į nedidelę suvenyrų krautuvėlę. Po to pramoginiu laivu persikelsite į rytinę Nilo pakrantę. Čia aplankysite Karnako šventyklą – Senovės Egipto svarbiausią šventyklų kompleksą. Pietinėje šventyklos ansamblio dalyje yra Šventasis ežeras, o greta – magiškasis vabzdys skarabėjus. Pasak legendos jis išpildys visus Jūsų norus, kuriuos sugalvosite. Apsilankę papirusų institute susipažinsite su papirusų gamyba, taip pat galėsite parašyti savo vardą egiptiečių hieroglifais.

Ras Mohamed (iš Šarm El Šeicho)

Tokio neįtikėtino grožio koralų, kaip Ras Mohamade, Jūs nerasite niekur. Šis nacionalinis jūrų parkas yra laikomas vienu iš geriausių pasaulyje. Parkas pribloškia povandeninio pasaulio grožiu. Pasak mokslininkų, šių vietų šiltas ir krištolinio skaidrumo vanduo pagal sudėtį yra panašus į Negyvosios jūros vandens sudėtį. Šis vanduo turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui.
Ras Mohamad garsėja įspūdingo grožio koraliniais rifais, povandeninio pasaulio floros ir faunos įvairove. Šiame natūraliame ir unikaliame jūros parke galima pamatyti  skirtingų rūšių žuvų, jūrų arkliukų ir net gi ryklių. Turėsite galimybę išsinuomoti plaukmenis bei kaukes ir pamatyti savo akimis spalvingus koralus ir daugybę įvairiaspalvių žuvų. Jei pavyks, tai pamatysite ir jūrinį vėžlį. Turėtumėt atsiminti, kad yra ir kenksmingų povandeninio pasaulio gyvūnų, todėl nieko nelieskite plikomis rankomis. Prieš panirdami į gydomuosius vandenis sugalvokite norą. Tikima, kad pasinėrus į gydomuosius vandenis išsipildo visi jūsų sugalvoti norai.
Draustinis įsikūręs ten, kur susikerta dvi įlankos – Akabos ir Sueco. Draustinis yra nutolęs 25 km. nuo Šarm El Šeicho. Galite rinktis kokia transporto priemone vyksite į šį parką: pramoginiu laivu arba autobusu. Skanūs pietūs ir nepamirštami įspūdžiai - garantuoti! 

Apleista žemė (iš Šarm El Šeicho)

Ekskursijos  metu vyksite į Tabos miestą, esantį šalia Egipto sienos su Izraeliu. Gersite beduinų arbata beduinų kaime. Jūsų laukia pasivažinėjimas džipais po dykumą bei  nusileidimas nuo smėlio kopų ir pasivaikščiojimas po nuostabaus grožio ,,Apleistos žemės“ kanjonus.

Spalvotasis kanjonas – tai tarpeklis, esantis Sinajaus kalnuose, nutolęs 150 km. nuo Šarm El Šeicho. Kanjonas susiformavo prieš keletą milijonų metų, po žemės drebėjimo. Čia nuolat pučia vėjas. Per ilgus amžius vėjas minkštoje uolienoje išraižė įvairiausius raštus. Čia turistai atvyksta pasigrožėti įvairiaspalvėmis kanjono uolomis ir smiltainių spalvų įvairove (nuo baltos iki skaisčiai raudonos). Į Spalvotąjį kanjoną vykstama tarp įspūdingų kalnų vingiuojančiu keliu. Patikėkite, jei atvykote į Egiptą, tai tiesiog privalote pamatyti šį kraštovaizdį!

Kanjono ilgis – apie 5 km., aukštis – apie 25–30 m., plotis – nuo 2 iki 10 metrų.

Pageidaujantys gali apsilankyti oloje ir iš 1800 metrų aukščio virš jūros lygio pamatyti keturias šalis -Egiptą, Izraelį, Saudo Arabiją ir Jordaniją. Ekskursijos metu Jūsų laukia maudymasis Salach Ad-Din įlankoje.

Pietūs pramoginiame kateryje. Norintiems panardyti pasiūlysime išsinuomoti plaukmenis, kaukes bei vamzdelius už papildomą mokestį.

Dahabo atradimas (iš Šarm El Šeicho)

Atraskite jūrinį Dahabą! Šis miestas dar vadinamas „Vėjų rože“. Čia yra idealios sąlygos burlenčių sportui ir kaitavimui. Visų pirma iš batiskafo galėsite pasigrožėti koraliniais rifais, augmenija ir gyvūnija. Toliau Jūsų laukia pasiplaukiojimas jachta. Plaukimo metu bus daromi sustojimai maudynėms. Jūsų lauks pietūs ir nealkoholiniai gėrimai. Ekskursijos pabaigoje užsuksite į prekybos centrą. Čia po vienu stogu rasite įvairiausių tradicinių egiptiečių prekių: gaminių iš tekstilės ir papiruso, aromatinių aliejukų, papuošalų, suvenyrų.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku