Ekskursijos Turkijoje

Ekskursijų kainos Turkijoje:

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

1. Ekskursijų programa Antalijoje (2019-06-25)

2. Ekskursijų kainos Alanijoje (2019-06-27)

3. Ekskursijų programa Kemere (2019-06-21)

4. Ekskursijų kainos Sidėje (2019-06-27)

5. Ekskursijų kainos Beleke (2019-06-27)

6. Ekskursijų kainos Marmaryje (2019-06-28)

7. Ekskursijų kainos Fetijoje (2019-06-28)

8. Ekskursijų kainos Kušadasyje (2019-06-28)

9. Ekskursijų kainos Bodrume (2019-06-28)

Dėmesio! Pasirenkant ekskursiją prašome susipažinti su Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijomis, skirtomis keliaujantiems į Turkiją: http://keliauk.urm.lt/index.php/salis.

Klasikinis Sultanahmet

Kelionės metu po rajoną Sultanahmet, kurio istorinė dalis įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, Jūs pamatysite hipodromą ir vokišką Vilhelmo III fontaną, garsiuosius Topkapi rūmus, o po pietų aplankysite šv. Sofijos soborą, Mėlynąją mečetę ir Grand Bazaarą. Pasibaigus ekskursijai visi pageidaujantys galės eiti apsipirkti.

Į turą įskaičiuoti pervežimai, bilietai į muziejus, pietūs ir gido paslaugos.

Topkapi rūmai

Ekskursijos metu Jūs lankysite hipodromą, pamatysite vokišką Vilhelmo III fontaną ir apsilankysite Topkapi rūmuose. Jūsų laukia vizitas į žymius Osmanų imperijos rūmus, kurie įsikūrę Sarajburno kyšulyje, kur susilieja Bosforas, Auksinis Ragas ir Marmuro jūra. Topkapi rūmų ir parko ansamblio plotas užima daugiau nei 700 tūkst. kv. metrų, šiandien tai vienas reikšmingiausių Stambulo muziejų.

Į turą įskaičiuoti: pervežimas iš viešbučio, bilietai į muziejų ir gido palyda.

Osmanų relikvijos

Geriausia galimybė vienu metu apžiūrėti svarbiausias senovinio miesto žymias vietas: šv. Sofijos soborą, Mėlynąją mečetę ir Grand Bazaarą.

Į turą įskaičiuoti pervežimai, bilietai į muziejus ir gido palyda. Pasibaigus ekskursijai visi pageidaujantys galės eiti apsipirkti.

Pasivaikščiojimas per Bosforą ir Dolmabahce rūmai

Pirmos dienos pusėje Jūs susipažinsite su vienu svarbiausių Stambulo lobių kolekcijos perlu – Dolmabahce rūmais. Tada Jūs pasigrožėsite Auksinio Rago įlanka, apžiūrėsite bizantiškas sienas ir apsilankysite Suleimanijos mečetėje. Po pietų Jūsų lauks pasivaikščiojimas jūra.

Antroje ekskursijos dalyje, kuri trunka visą dieną, Jūs plauksite keltu Bosforo sąsiauriu ir pamatysite, koks gražus yra Stambulas, miestas, išsidėstęs ant dviejų kontinentų.

Į turą įskaičiuoti pervežimai, pietūs, bilietai į muziejų, kelionė keltu ir gido palyda.

Dolmabahce rūmai

Jūsų laukia įdomus pasivaikščiojimas po istorinę Stambulo dalį. Jūs pamatysite unikalius rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a. viduryje baroko stiliumi. Pastatą galima aplankyti tik ekskursijos metu. Toliau Jūsų laukia Konstantinopolio bizantiškų sienų apžiūra, nuostabus vaizdas į Auksinio Rago įlanką ir Suleimanijos mečetės apžiūra, pastatytos XVI amžiuje.

Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pervežimai, bilietai į muziejus ir gido palyda.

Kruizas per Bosforą

Pailsėkite nuo Stambulo šurmulio ir plaukite keltu per Bosforo sąsiaurį! Kol Jūs mėgausitės žymių vietų unikaliu vaizdu ir fotografuositės, mūsų gidas papasakos Jums šio unikalaus miesto istoriją ir parodys įdomius paminklus. Jūs pamatysite Bosforo tiltą, Rumeli tvirtovę, azijietišką Stambulo dalį ir Suleimanijos mečetę.

Į ekskursijos kainą įskaičiuoti: pervežimas, kelionė keltu ir gido palyda.

Turas po Auksinį ragą

Ši ekskursija yra puiki galimybė pasivaikščioti ryte po vaizdingas Auksinio Rago istorinės įlankos apylinkes, kurios europinę Stambulo dalį dalina į ,,senąjį“ ir ,,naująjį“ miestą. Daug šimtmečių Auksinio Rago įlanka buvo laikoma geriausiu ir labiausiai saugomu gamtos suformuotu uostu pasaulyje. Iš mūsų gido sužinosite daug įdomių istorijų, susijusių su įlanka ir Auksinio Rago kalva, pakilsite į apžvalgos aikštelę su nuostabiu vaizdu į miestą ir aplankysite miniatiūrų parką.

Į ekskursijos kainą įskaičiuoti: pervežimas, įėjimo bilietai, gido palyda.

Apžvalginė ekskursija po Stambulą

Apžvalginė ekskursija vyks pirmoje dienos pusėje. Ekskursijos metu pamatysite Bosforo tiltą, kuris jungia europinę ir azijinę Stambulo dalis. Pasigrožėsite vaizdinga didžiojo miesto panorama, pamatysite Auksinio Rago įlanka.

Taip pat pamatysite Bizantijos miesto sienas, aplankysite aukščiausią Stambulo kalvos Camlica apžvalgos aikštelę bei odinių dirbinių parduotuvę. Pasibaigus ekskursijai, galite apsipirkti.

Į ekskursijos kainą įskaičiuotos gido paslaugos bei pervežimas.

Turkiška pirtis – hamam

Turkiška pirtis – ,,hamam“ tai neatsiejama turkų gyvenimo būdo dalis. Jūsų laukia ypatingas ritualas, nes tai ne tik prausimosi procesas, bet ir visa dvasinio pasaulio valymo filosofija, kurią čia vadina ,,grįžti į save“. Taip pat čia malonu tiesiog gulėti ant marmurinio gulto. Ant jo žmonės šildosi ir garinasi. Gulėjimas ant pilvo padeda atsiverti poroms.

Apšilus, pirties darbuotojas Jus nušveis aštria kempine pašalindamas negyvas odos ląsteles nuo kūno, o tada atliks švelnų muilo putų masažą ir nuskalaus šiltu vandeniu.

Delfinariumas

Ne tik Jūsų vaikai, bet ir Jūs patys būsite apstulbinti delfinų ir jūrų liūtų pasirodymų. Antalijoje esančiame "Aqualand" delfinariume galėsite pamatyti paveikslus, kuriuos piešia delfinai. Laiko, praleisto delfinariume nepamirš visa šeima.

Po pasirodymo yra galimybė ne tik paplaukioti su delfinais, bet ir įsigyti jų piešinius.

Turkiška naktis

"Turkiška naktis" Marmaryje - tai geriausia proga susipažinti su Turkijos folkloru.

Vakaras prasidės nuo turkiškos vakarienės – tradicinių patiekalų ir vietinio vyno (neribotai). O po to – keletas valandų pažinčiai su tradiciniais Turkijos regionų šokiais, dainomis ir papročiais. Pabuvosite tradicinėse turkiškose vestuvėse, o kulminacija – pilvo šokis

Vakaro pabaiga – diskoteka, kurios metu skambės turkiška ir europietiška muzika.

Linksma atmosfera ir artistų meistriškumas paliks ryškiausius įspūdžius!

Safaris visureigiais ir keturračiais

Safaris visureigiais

Jūsų laukia safaris visureigiais per kanjonus, kalvas ir upelius. Visureigių kolona lėks keliukais aukštyn-žemyn ir pakils iki 1800 m virš jūros lygio.

Išvykos metu susipažinsite su Turkijos gilumos gyvenimu, papietausite vaizdingoje vietovėje, o patys drąsiausi galės išsimaudyti krioklyje.

Turintys vairuotojo pažymėjimą galės pavairuoti visureigį (išskyrus visureigius, važiuojančius pačiame kolonos priekyje bei gale). Ekskursija siūloma tik Marmaryje.

MOTO safaris 

Norint pavairuoti keturračiu vairuotojo pažymėjimas nereikalingas, o adrenalino kur kas daugiau, nei vairuojant įprastą visureigį. Tad kviečiame iš Marmario leistis į kelionę kalnuotu ir miškingu keliu. Užkilsite į kalno viršūnę, nuo kurios atsivers nuostabi panorama. Jūsų taip pat lauks pietūs bei maudynės klanų upėje. Keliauti galės ir suaugusieji su vaikais.

Išvyka plaustais

Su džiaugsmu leistis į dinamišką pasiplaukiojimą veržlia kalnų upe su nedideliais slenksčiais gali suaugusieji bei vaikai nuo 12 metų.

Prieš leidžiantis į šį nutrūktgalvišką nuotykį, instruktoriai išduos specialias tarptautinius standartus atitinkančias liemenes, šalmus, praves instruktažą. Kelionės pabaiga vainikuojama gardžiais pietumis su vaizdu į kalnus.

Nardymas

Viduržemio ir Egėjo jūros unikalios koralų spalvų ryškumu, žuvų įvairove ir begale įvairių urvų, koralinių sienų ar net antikinių griuvėsių liekanomis. Nebūtina turėti PADI naro sertifikato, kadangi profesionalūs instruktoriai Jums suteiks visą reikiamą informaciją, parinks saugią ir patogią įrangą bei lydės viso nėrimo metu nenuleisdami nuo Jūsų žvilgsnio.

Vienos dienos ekskursija - kelionė kateriu su specialia įranga, instruktažas, du pusvalandžio trukmės panėrimai su patyrusiu instruktoriumi. 

Panardžius galima bus pasideginti ir pasistiprinti laivo denyje paruoštais pietumis.

Kleopatros sala

Dviejų denių jachta nuplukdys iki Gekovos įlankoje plūduriuojančių salų. 

Pirma dienos pusė bu skirta Gelibolu salai. Ji vilioja povandeniniais urvais ir Inžekum paplūdimiu, kurio smėlis primena baltus miltus. Čia galėsite pasimėgauti saule, jūra ir pietumis, kurie įskaičiuoti į kelionės kainą.

Po pietų plauksime link legendinės faraonės Kleopatros salos. Salą jai padovanojo mylimasis imperatorius Antonijus. Meilės įrodymui salos buvo negana, tad į ją buvo plukdomas smėlis net iš Šiaurės Afrikos, kadangi tikrasis nepatiko mylimajai. Legenda skamba neįtikėtinai, tačiau būtent tokios struktūros smėlis randamas tik Kleopatros saloje ir Šiaurės Egipte.

Ekskursijos metu, po maudynių ir poilsio paplūdimyje, taip pat aplankysime antikinio teatro bei dievo Apolono šventyklos griuvėsius.

Pasiplaukiojimas jachta

Šio pasiplaukiojimo jachta metu galėsite ne tik pasilepinti saulės voniomis, panardyti, bet ir susipažinti su unikaliais gyvūnais – delfinais. Žinoma, negalime garantuoti, kad delfinai tikrai atplauks prie jachtos, tačiau dažniausiai jie pradžiugina savo apsilankymu. 

Jachta plaukia palei mažas saleles, įplaukia į jaukias įlankėles, pavyzdžiui, "Akvariumo" įlanką, kurios gylis siekia 35 m, o spalva ryški lyg ultramarinas. 

Kapadokija

Istorinis Kapadokijos regionas sudaro didžiąją dalį Mažosios Azjos pusiasalio. Iš šiaurės jį įrėmina Ponto, o iš Pietų – Tauro kalnai. Fantasmagoriškas Kapadokijos kraštovaizdis susiformavo maždaug prieš 3 milijonus metų, kai išsiveržusio ugnikalnio Erdžijeso pelenai padengė didžiąją dalį regiono. Pelenai sukietėjo ir virto tufu, lengvai erozijai pasiduodančia medžiaga.

Aplankysite „Ihlara“ kanjoną, 7 aukštų požeminius Derinkuyu ir Kaymakli miestus, taip pat Gerem muziejų po atviru dangumi – bažnyčių ir koplyčių kompleksą su išlikusiomis freskomis.

Apolono šventykla

Vos valanda kelio nuo Bodrumo ir Jūs jau stovėsite prie vieno iš Olimpo dievų, Apolono šventyklos, pastatytos pirmame amžiuje prieš Kr. Šventykla buvo statoma „į porą“ Artemidės šventyklai Efese, nes abu šie dievai buvo brolis ir sesuo. Ambicingi meistrai iškėlė sau tikslą – pastatyti 120 marmurinių kolonų, kurių aukštis būtų 20 metrų, o skersmuo – 2,3 m. Dviejų amžių neužteko, kad šventykla būtų pabaigta. Laikui bėgant krikščionys išvijo iš šių vietų Apolono gerbėjus, o XV a. įvykęs žemės drebėjimas sugriovė visą šventyklą beveik iki pamatų. Likusios sienų dalys, kolonos ir kai kurios statulos išsaugotos iki mūsų dienų. Viena iš skulptūrų – visiems gerai žinoma piktosios Gorgonos – Medūzos galva.

Rodo sala

Maždaug 50 min. greitaeigiu keleiviniu kateriu iš Marmario - ir Jūs jau Rode. Viešint Rodo salos sostinėje apsilankysite Šv. Jono ordino riterių mieste-tvirtovėje, apžiūrėsite didingus Magistro rūmus, miesto Akropolį, Rodoso Koloso griuvėsius. Turėsite dvi valandas laisvo laiko savarankiškam pasivaikščiojimui po senamiestį.

Norintys galės aplankyti kailinių dirbinių prekybinį centrą.

Ekskursijos trukmė –  8 valandos.

Alanija

Alanija – mažas jaukus miestelis, įsikūręs vaizdingoje įlankoje. Ją saugo senovinė tvirtovė, įkurta sultono Ala Ad Din Kei Kubado. Senovėje ši įlanka tarnavo kaip uostas piratų laivams, puldinėjusiems praplaukiančius laivus.

Trumpo pasiplaukiojimo jachta metu prieš Jūsų akis "praplausk" Kleopatros paplūdimys, vienas plačiausių Antalijos pakrantėje, "Įsimylėjėlių urvas". Taip pat išvysite Raudonąjį bokštą, pastatytą XIII amžiuje bei senovinę Kasro pirtį su kupole išlikusiomis figūrinėmis freskomis. 

Dimčae upės pakrantėje Jūsų lauks iškyla, kurio metu galėsite paragauti tradicinių turkiškų patiekalų. 

Daljanas – vėžlių sala

10 valandų ekskursija, kurios metu susipažinsite su Egėjo jūros pakrančių gamta, paukščiais bei gyvūnais. 

Nuo Daljano gyvenvietės motorinėmis plokščiadugnėmis valtimis plauksite aukštyn upe link vaizdingo slėnio. Ten galima pasimaudyti "purvo voniose", po kurių oda tampa lyg šilkinė, o kūną užlieja naujos jėgos. 

Po pietų restorane (kaina įskaičiuota) grįšime atgal upe. Pakeliui sustosime apžiūrėti unikalių likiečių kapaviečių uolose. Taip pat laukia dvi valandos nuostabiame Iztuzu paplūdimyje. Tai antras pagal dydį Viduržemio jūros paplūdimys, kuriame veisiasi nykstantys Caretta rūšies vėžliai. 

Ekskursija į Likijos Mirą ir Kekovą

Ekskursija prasidės nuo kelionės jachta iki nuostabios Kekovo salos Jachta pasiekus Kekovą, išvysite gamtos ir istorijos sintezę – paskendusį miestą. Po pietų žvejų kaimelyje (kaina įskaičiuota) autobusu vyksite į Miros miestą.

Jūsų laukia senovinis Miros miestas, vienas iš nedaugelio senovinių miestų (pastatytas V a. pr. Kr.), kuriame iki šių dienų išliko Likijos sąjungos metu iškaltos namų tipo kapavietės bei graikų-romėnų teatras. Pirmame tūkstantmetyje Mira buvo visos Likijos sostine. Likijos gyventojams svarbiausia meno forma buvo architektūra, ypač daug dėmesio jie skyrė palaidojimo vietos apipavidalinimui. Mirusiuosius jie stengėsi laidoti kuo aukščiau ir tik vertikalioje pozoje (kad lengvesnis būtų kelias dangun). Iki šių dienų čia liko nepaprastai įdomus kapaviečių uolose kompleksas. Ankstyvosios krikščionybės metais čia veikė Šv. Mikalojaus vadovaujamas vienuolynas. Archeologai rado ir ankstyvojo laikotarpio bažnyčios liekanas.

Efesas – Pamukalė

2 dienų ekskursija.

Dvi įspūdingiausias Turkijos vietas - antikinį Efeso miestą ir baltas gamtos sutvertas Pamukalės terasas - pavyks pamatyti vienos kelionės metu.

Į kelionės kainą įskaičiuoti du pusryčiai, du pietūs ir nakvynė 3* viešbutyje. Nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumų, turėsite progą išsimaudyti kreidos prisodrintose voniose, kur mėgo lepintis pati Kleopatra.

Efesas

Garsusis Efeso miestas – vienas gražiausių ir geriausiai išlikusių senovės miestų. Savo laiku tai buvo vienas didžiausių miestų – didingas ir klestintis prekybinis uostamiestis. Archeologiniai radiniai byloja jog miestas čia egzistavo jau 2000 metais pr. Kr. Šiandien tos didybės likučiai dar vis kelia susižavėjimą ir nuostabą. Miesto ribose stovėjo ir vienas iš septynių pasaulio stebuklų – garsioji Efeso Artemidės šventykla.

Po pietų (kaina įskaičiuota) nuvyksite į už 7 kilometrų nuo Efeso stovinčius Šv. Mergelės Marijos namus, kuriuose ji, kaip teigiama, praleido paskutiniuosius savo gyvenimo metus. Pamatysite Artemidės šventyklos liekanas, taip pat ir du musulmoniškus objektus, stovinčius netoliese - Isabėjaus mečetę (XIII a.) ir seldžiukų tvirtovę.

 

Ekskursija į Pamukalę

Vienos arba dviejų dienų ekskursija.

Pamukalė – vienas svarbiausių Turkijos turistinių objektų. Tai nepakartojamas gamtos kūrinys – daugiau nei du tūkstančius metų daugybė terminių šaltinėlių tekėdami kalno šlaitu suformavo sniego baltumo terasas ir stalaktitus, kurie buvo pavadinti “Medvilnės pilimi”. Teigiama, jog terminiai Pamukalės vandenys turi gydomųjų galių. Ši vietovė sveikatingumo centru buvo laikoma ir prieš daugelį amžių, o žmonės atvykdavo iš tolimiausių kampelių. Šiuo baltu kalnu basomis Jūs leisitės iki Kleopatros baseino. Kadaise jame maudėsi kaprizingoji valdovė, o šiandien atsigaivinti jo mineralizuotame 35 laipsnių šilumos vandenyje gali kiekvienas. Netgi po trumpų maudynių oda tampa lyg šilkinė, kūnas atsipalaiduoja, sumažėja raumenų skausmai.

Ekskuriją tęsime antikiniame Hierapolio mieste, dar vadinamo „šventuoju miestu“. Apžiūrėsime Nekropolį – pačias didžiausias antikines kapines Anatolijoje bei Antikinį Hierapolio teatrą. Pakeliui stabtelsime prekybos centre Denizli rajone, garsėjančiame tekstilės pramone bei gaminiais iš onikso.

Pasirinkę dviejų dienų ekskursiją, vakare bus apgyvendinti 3* arba 4* viešbutyje, stebės nacionalinį šou, o kitą dieną aplankys nepaprasto grožio urvus, klajoklių gyvenvietę, audėjų mokyklą, kurioje galės įsigyti tradicinių rankų darbo gaminių.

Apžvalginė ekskursija po Marmarį

Prieš panyrant į kurortinį Marmario gyvenimą verta leistis į nemokamą apžvalginę ekskursiją po šį gražų miestą. Jos metu aplankysite senovinės pilies griuvėsius, simpatišką Ičmelero priemiestį. Sužinosite, kur galima nebrangiai įsigyti tekstilės ir juvelyrinių dirbinių.

Apžvalginė ekskursija po Bodrumą

Dar prieš Kristaus gimimą, Halikarnasas (taip Bodrumas buvo vadinamas senovėje) buvo vienas žymiausių to meto miestų. Tų laikų atminimą iki šių dienų saugo antikinio teatro, talpinusio 13000 žiūrovų, sienos. Kiek vėliau buvo pastatyta miesto siena, iš kurios išliko tik aukšti Mendoso vartai (pavadinti miesto, į kurį vedė kelias, vardu).

Šias miesto įžymybes bei Šv. Petro XV amžiaus tvirtovę pamatysite apžvalginės ekskursijos metu. Pasivaikščiosime siauromis gatvelėmis, kurių pavėsyje įsikūrusios jaukios kavinukės ir nedideli restoranėliai, siūlantys paragauti Egėjo jūros gėrybių ir sodraus skonio vyno.

Troja

2 dienų ekskursija iš Bodrumo regiono.

Šiais metais mes siūlome visiškai naują, unikalią grupinę ekskursiją iš Bodrumo į Troją.

Ilgą laiką istorikai manė, kad Homero „Ilijadoje“ minima Troja yra mitinė vieta, o joje aprašomi įvykiai – tik senojo herojinio folkloro kompiliacija. Tačiau XIX amžiuje vokiečių archeologas mėgėjas Heinrichas Šlymanas nustatė poemoje aprašytas vietas ir ėmė finansuoti kasinėjimo darbus Hisarliko kalvoje. Kasinėjimai atvėrė net kelių miestų, pastatytų skirtingais istoriniais etapais, griuvėsius. Aptikti pėdsakai datuojami nuo 5000 m. pr. Kr. iki 50 metų. 1996 m. Turkijos vyriausybė paskelbė šią archeologinę vietovę ir jos apylinkes Istoriniu nacionaliniu parku ir suteikė jai oficialų Trojos pavadinimą.

Tad šios išvykos metu turėsite unikalią galimybę apžiūrėti legendinės Trojos griuvėsius. Prie įėjimo į parką stovi H. Šlymano namelis, o pakilus į kalvą galima apžvelgti senojo miesto liekanas: namus, šventyklas, susirinkimų vietas.

Ekskursiją užbaigs apsilankymas nedideliame muziejuje, kur galima pamatyti šioje vietovėje vykdytų kasinėjimų radinius – keramikos dirbinius, juvelyriką.Muziejaus įėjimą „saugo“ legendinio Trojos arklio medinis modelis. Tai puiki apžvalgos aikštelė, iš kurios galima padaryti puikių nuotraukų.

Pervežimas iš Bodrumo - 6 val. Į ekskursijos kainą įskaičiuota nakvynė 3* viešbutyje, pusryčiai ir pietūs.

Naktinis klubas „Chalikarnas“

Paties populiariausio Bodrumo klubo „Chalikarnas“ šokių aikštelė įrengta amfiteatre ir talpina net iki 5000 lankytojų. Muzikos ritmus (pagrinde techno ir reivą) lydi įspūdingi lazerių efektai.

Klube yra tradicija – kasnakt, antrą valandą nakties pradedamas putų šou. Nepageidaujantys šokių putose, gali likti ant amfiteatro pakopų, kurių putos nepasiekia. 

Mes rekomenduojame įsigyti ekskursiją su pervežimu, nes naktį grįžti į viešbutį savarankiškai gali būti sudėtinga.

Stambulas

1 arba 2 dienos, lėktuvu. Regionas — Viduržemio jūra.

Stambulą nusakyti keliais žodžiais sunku. Jis žavi kontrastais – dar vis spinduliuoja rytietišką žavesį, bet jau su vakarietiško pasaulio inkliuzas, klaidina dulkėtų ir purvinų gatvelių labirintais ir spindi prašmatnių vitrinų paveikslais, didžiuojasi stulbinančio grožio senosios architektūros. Tikrai nesigailėsite dieną ar dvi praleidę Stambule. Per tą laiką pamatysite Sofijos Soborą su unikaliomis freskomis, senovinį hipodromą, Žydrąją mečetę, Topkapi - sultonų rūmus.

Ekskursijos pabaigoje aplankysite įspūdingą Didįjį turgų. 

Šiaurinis Kipras

Regionas — Viduržemio jūra

Juridiškai šiaurinė Kipro dalis priklauso Turkijai, tad norint ten apsilankyti, viza nereikalinga. Po pusantros valandos trunkančio skrydžio vyksite į antikinį Saliamiso miestą. Čia pasižvalgysime po senovinio miesto griuvėsius, buvusią gimnaziją, teatrą, uostą, Šv. Epifanijos baziliką bei Olimpo dievo Dzeuso šventyklą. 

Vėliau keliausite į Famagustu miestą, kuris ypatingas tuo, kad viduramžiais buvo laikomas pačiu turtingiausiu miestu pasaulyje. Famagustu mieste įspūdį palieka senieji kvartalai, venecijietiškos sienos, Šv. Nikolajaus soboras, kuris dabar tarnauja kaip muziejus, bei mirusiųjų miestas – Voroša. Pastarojo paplūdimys patenka į pačių geriausių pasaulyje paplūdimių sąrašą. Jau 11 valandą dienos kelias atves į Kipro sostinę Nikosiją, pravažiuosime pro "Ledra Palace" viešbutį, kuris kartu yra ir pasienio punktas.

Toliau kelias ves į Kireniją – šiaurinio Kipro turistinę sostinę, miestą, įkurtą dar bizantiečių (XIII a.). Jame aplankysime riterių pilį bei Belapajis abatiją (XIII a.).

Koks Kipras be jūros? Būtent todėl į ekskursijos programą įtrauktas turas jachta palei salos krantą. Jachtoje Jūsų laukia pažintis su vietine virtuve. Vakare – laisvas laikas pasivaikščiojimui po Kireniją, o 8 val. vakaro - pervežimas į oro uostą.

Vandens pramogų parkas

Būti vaiku – malonu, tačiau ne visada išdrįstame tokiais pasijausti. O vandens pramogų parke tiek mažas, tiek vyresnis lankytojas gali atsipalaiduoti, pačiuožinėti įvairiausiais atrakcionais arba tiesiog ramiai pailsėti sūkurinėje vonioje.

Gera nuotaika garantuota!

Dažasvydis

Azartiškas komandinis žaidimas įtraukia visus dalyvius. Juokas, adrenalinas ir puiki nuotaika garantuota. Dažų "kulkos", kuriomis užtaisyti ginklai — viso labo skystas muilas, nudažytas maistiniais dažais, tad lengvai nusiplauna.

Žvejyba

Turkijos krantus skalauja keturios jūros. Ne veltui turkiškoje virtuvėje sutinkama aibė patiekalų iš jūros gėrybių. Žinoma, tokio maisto Jūs paragausite viešbutyje ir restorane, bet dažnas sutiks, kad valgyti savo paties sužvejotą žuvį – maloniausia.

Šios išvykos metu žvejai galės pažvejoti ežere (meškeres duosime), o nepanorę žvejoti, galės tiesiog mėgautis nuostabiais vaizdais, skaniu maistu, paruoštu ant "mangalo", maudynėmis skaidriame ežero vandenyje bei linksma kompanija. 

Pasijodinėjimas žirgais

Tereikia noro ir patyręs instruktorius pamokys, kaip išsilaikyti balne ir valdyti žirgą. Laukia nauji įspūdžiai ir pažintis su eikliaisiais gyvūnais. Jūsų laukia maloni išvyka po pušyną (7 km), pietūs ir maudynės baseine.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku