Saugumo informacija keliaujantiems (.pdf)

 

Vis daugiau pasaulio šalių atveria sienas ir tampa saugu keliauti. Jau nuo liepos mėnesio atnaujiname skrydžius į Graikiją bei Bulgariją. Keliautojus, ketinusius liepą ilsėtis Turkijoje, Egipte ar Ispanijoje kviečiame išsaugoti savo atostogas perkeliant jas į Graikijos bei Bulgarijos kurortus arba pasirinkti kitą kelionės datą ar Kelionių kuponą.

Atsinaujinus skrydžiams, vėl pradėjus keliauti, keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galios kelionėms nuo liepos 1 dienos. Tuo pačiu, prašome keliautojų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje

Taip pat atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti oficialioje svetainėje „Re-open EU“. Keliautojai įrašę šalies, kurią norėtų aplankyti, pavadinimą galės sužinoti praktinės informacijos apie joje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir saugos priemones.

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

 

PRIEŠ KELIONĘ +
ORO UOSTAS +
SKRYDIS +
ATSTOVŲ PASITIKIMAS, PERVEŽIMAS IR EKSKURSIJOS +
GRAIKIJOS VIEŠBUČIAI +
BULGARIJOS VIEŠBUČIAI +
KIPRO VIEŠBUČIAI +
DRAUDIMAS +

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku