Izraelio regionai
img
Bat Jamas yra Viduržemio jūros paplūdimio kurortas, kuris regioniniu mastu priklauso Tel Avivui. Pagrindiniai Bat Jamo viešbučiai yra įsikūrę pakrantėje, o kurorto paplūdimiai tęsiasi tris kilometrus. Tarp jų yra atskiras paplūdimys religiniams žmonėms, kur vyrai ir moterys maudosi skirtingomis savaitės dienomis. Kiekvienais metais kurorte vyksta Tarptautinis gatvės teatro festivalis ir vyksta miesto architektūros bienalė. Šiuolaikinio meno galerija, muziejus "Žvejo namas" ir mokslo ir švietimo centras "Havajeda" pasiūlys lankytojams vakaro programas. Artumas iki Tel Avivo suteikia apsipirkimo galimybę ir turtingą ekskursijų programą.
img
Eilatas - paplūdimio kurortas Raudonosios jūros pakrantėje. Išvystyta turizmo infrastruktūra, puikūs viešbučiai, galimybė maudytis ir degintis bet kuriuo metu laiku, puikios nardymo galimybės ir bemuitė prekybos zona daro Eilatą vienu iš patraukliausių kurortų Izraelyje. Šiaurės pakrantėje yra Eilato smėlio ir akmenėlių paplūdimiai, o pietinėje kurorto dalyje yra nuostabus koralų rifas, rojus paviršinio ir giluminio nardymo mėgėjams. Eilatas patiks ir vaikams - mieste yra keturi pramogų parkai: "Fantazija", "Karalių miestas", "Ledo parkas" ir "Delfinų rifas".
img
Jeruzalė - Izraelio sostinė, vienas iš seniausių Artimųjų Rytų miestų, šventas miestas krikščioniams, žydams ir musulmonams. Šiuolaikinį Naująjį miestą ir sostinės širdį - senamiestį, suskirstytą į keturis kvartalus: armėnų, žydų, musulmonų ir krikščionių kasmet aplanko milijonai keliautojų iš viso pasaulio. Nei piligrimai, nei istorinių vietų gerbėjai, nei apsipirkimo mėgėjai Jeruzalėje neturės problemų - galima susikalbėti tiek rusiškai, tiek angliškai. Dauguma 5 * ir 4 * viešbučių yra Naujame mieste, senoje sostinės dalyje dažniausiai yra pansjonai, apartamentai ir B & B viešbučiai. Tarptautinis Ben Guriono oro uostas yra už 50 km, autobusu - apie valandą kelio, taksi - apie 30 minučių kelio.
img
Negyvoji jūra yra unikalus gamtos vandens telkinys, turintis daug įvairių gydomųjų savybių. Prisotinti druskomis Negyvosios jūros vandenys gydo odos ligas, turtingi selenu terminiai šaltiniai ir pėloidinių purvų nuosėdos padeda kovoti su lėtiniu artritu, aukštas atmosferos slėgis ir prisotintas deguonimi oras šioje vietoje, turi teigiamą poveikį hipertenzijai ir kvėpavimo takų ligomis sergantiems žmonėms. Kurorto viešbučiai išsidėstę šalia vandens, turi sveikatingumo centrus ir siūlo turistams įvairius kosmetologijos, sveikatingumo ir gydymo programas. Negyvosios jūros paplūdimiai yra Hamei Zoharo ir En Bokeko rajonuose, tačiau turistai turėtų atsižvelgti į tai, kad maudytis druska prisotintame vandenyje galima ne daugiau kaip 3 kartus per dieną ir ne ilgiau kaip 20 minučių.
Negyvoji jūra
img
Netanija - modernus didelis kurortas Viduržemio jūros pakrantėje. Paplūdimių ilgis yra daugiau nei 10 kilometrų. Patogūs, švarūs paplūdimiai puikiai tinka poilsiui su vaikais. Beveik visi viešbučiai įsikūrę pakrantėje. Maudynių sezonas Netanijoje prasideda gegužės mėnesį ir baigiasi spalio mėnesį. Barų, diskotekų ir naktinių klubų įvairovė traukia naktinio gyvenimo mėgėjus ir jaunimą. Netanijoje yra puikios galimybės užsiimti įvairiu sportu, netoli yra Beitan-Aarono parkas, Cezarėjos nacionalinis parkas, folkloro centrai ir istorinės vietos: Um Khaledo tvirtovė, karaliaus Herodo amfiteatras, taip pat gydymeji Hamei Gaašo šaltiniai.
img
Pažintinės kelionės Izraelyje
img
Tel Avivas yra didelis uostamiestis Viduržemio jūros pakrantėje, apie 60 km iki Jeruzalės, netoli tarptautinio Ben Guriono oro uosto. Puikūs paplūdimiai ir pakrantės, senovinė Jafa, daugybė restoranų ir kavinių, didelių tinklų ir jaukūs viešbučiai, audringa vakarų pramoginė programa pritraukia milijonus turistų. Yra viskas paplūdimio, pramogų, ekskursijų ir medicinos turizmui. Be to, šis miestas laikomas vienu iš svarbiausių Viduržemio jūros nardymo centrų.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku